Prestiżowy konkurs AI4Youth

Szanowni Państwo, zapraszam chętnych uczniów, którzy chcieliby wziąć udział w kolejnej edycji konkursu:

AI4Youth – Sztuczna Inteligencja dla Młodzieży 2023/24” realizowanego przez Instytut Chemii Bioorganicznej PAN Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe na spotkanie, które odbędzie się w dniu 24.11.2023 r. (piątek) o godzinie 12:25 (duża przerwa) w sali 7a. Najlepiej byłoby przyjść 3-osobowym zespołem klasowym ale to nie warunek. Potrzebny będzie programista, osoba odpowiedzialna za tworzenie strony internetowej, dobry grafik 🙂 Porozmawiajcie w klasach może uda się zbudować taki zespół a jeśli nie to i tak zapraszam może zbudujemy zespół złożony z uczniów z różnych klas 🙂 już na spotkaniu.

W poprzedniej edycji nasi uczniowie uzyskali tytuł finalistów konkursu AI4Youth (Wiktor Fajkowski, Stanisław Fijołek, Zuzanna Spychalska) a także uzyskali prestiżową nagrodę w konkursie Intel® AI Global Impact Festival 2023 w kategorii Country/Region Winners received prizes worth $1,000 and an Intel certificate Winners for Intel® AI Global Impact Festival 2023 (Wiktor Fajkowski, Paweł Gołata, Mateusz Torzewski).

Podsumowując cytatem 🙂

Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.

Dan Brown

Zapraszam serdecznie

Paweł Sankowski

Scroll to Top