Wycieczka do Londynu

Od godzinie 4 nad ranem 10 kwietnia 2024 r. rozpoczęliśmy naszą szkolną wycieczkę do Londynu i Cambridge. Szybki transfer na lotnisko w Gdańsku i już za chwilę lądowaliśmy w Wielkiej Brytanii. Prosto z lotniska ruszyliśmy autokarem do centrum Londynu, gdzie juz czekał na nas obdarzony ogromną wiedzą i przesympatyczny tour guide Terry. Przez kilka godzin zwiedzaliśmy najważniejsze zabytki. Był Buckingham Palace, Big Ben, Westminster Abby i mnóstwo innych znanych sights and monuments:). Londyn jest niesamowicie zakorkowanym miastem, więc chwilę nam zajęło dotarcie do hostelu i szybki obiad. A potem… wróciliśmy do miasta na spacer London by night. Widzieliśmy pięknie oświetlona St. Paul’s Cathedral, Tower Bridge i dzielnice finansową. Tak nam się spodobało, że na nocleg wróciliśmy o …północy:) A dziś już jesteśmy w drodze na kolejne atrakcje. W planach mamy London Eye, wycieczkę statkiem po Tamizie i The Natural History Museum. A potem…małe zakupy na Oxford Street. Pozdrawiamy i zapraszamy wszystkich na kolejną wycieczkę już we wrześniu!

Scroll to Top
Skip to content