Wielki Szkolny Konkurs Nakrętkowy

Zapraszamy do udziału w Wielkim Szkolnym Konkursie Nakrętkowym!  

Od 13 marca do 21 kwietnia 2023 roku zapraszamy wszystkie klasy do udziału w konkursie polegającym na przynoszeniu plastikowych nakrętek, które zostaną przekazane Stowarzyszeniu Przyjaciół im. Szymona Wojtaś na jego leczenie i rehabilitację. Wszyscy chętni uczniowie danej klasy zbierają nakrętki i wyznaczają osobę, która przekazuje je organizatorom – przynosimy je do sali 30 w budynku głównym do p. Magdaleny Skrzyniarz.

Nakrętki będą umieszczane w workach przypisanych danej klasie. Klasa, która zbierze najwięcej nakrętek wygrywa DZIEŃ BEZ PYTANIA i słodki upominek.

Do przynoszenia nakrętek zapraszamy również nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły.Razem naprawdę możemy pomóc, a w ilości siła!!!

Magdalena Skrzyniarz

Scroll to Top