Wielki Szkolny Konkurs Nakrętkowy

Zapraszamy do udziału w Wielkim Szkolnym Konkursie Nakrętkowym!

Od 20 września do 20 października 2023 roku zapraszamy wszystkie klasy do udziału w konkursie polegającym na przynoszeniu plastikowych nakrętek, które zostaną przekazane Stowarzyszeniu Przyjaciół im. Szymona Wojtaś na jego leczenie i rehabilitację.

Wszyscy chętni uczniowie danej klasy zbierają nakrętki i wyznaczają osobę, która przekazuje je organizatorom – przynosimy je do sali 30 w budynku głównym do p. Magdaleny Skrzyniarz. Nakrętki będą umieszczane w workach przypisanych danej klasie. Klasa, która zbierze najwięcej nakrętek wygrywa DZIEŃ BEZ PYTANIA i słodki upominek.

Do przynoszenia nakrętek zapraszamy również nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły.

Razem naprawdę możemy pomóc, a w ilości siła!!!

Magdalena Skrzyniarz

Scroll to Top
Skip to content