O akademii

Program Akademii Sieci Komputerowych Cisco (Cisco Networking Academy Program – CNAP) to cykl szkoleń organizowanych pod patronatem oraz ścisłą współpracą z firmą Cisco Systems, wiodącym producentem urządzeń sieciowych. Jest to najbardziej dopracowany, najbardziej skuteczny oraz osiągający sukcesy program edukacyjny na świecie.Zajęcia prowadzone przez Akademię CISCO umożliwiają poznanie teoretycznej, jak i praktycznej wiedzy – uczestnicy zapoznają się z wiedzą na temat standardów wykorzystywanych w konstrukcji sieci komputerowych, następnie dzięki ćwiczeniom laboratoryjnym mają możliwość nabycia praktycznych umiejętności. Aktywny sposób przekazywania wiedzy prezentowanej na zajęciach stanowi solidną podstawę do przyszłej kariery zawodowej otwierając możliwości znalezienia satysfakcjonującej pracy, co za tym idzie odniesienia sukcesu w nowoczesnym środowisku gospodarki internetowej.

CCNA Routing and Switching

Program kursu CCNA Routing and Switching opracowany przez Cisco Networking Academy® stworzony jest dla studentów, którzy ubiegają się o pracę na niższych stanowiskach specjalistów sieciowych lub chcą zdobyć bardziej zaawansowane kwalifikacje w branży teleinformatycznej (ICT).

Programing essentials in C++

Kurs CPA: Programming Essentials in C++ jest przeznaczony dla osób, które na przykładzie języka C++ chcą nauczyć się podstaw programowania. Szkolenie nie wymaga od kursantów wcześniejszej wiedzy na temat programowania.

NDG Linux Essential

Kurs NDG Linux Essentials przeznaczony jest dla wszystkich początkujących i chcących zagłębiać tajniki wykorzystania systemów Linux. Kurs jest przydatny dla wszystkich chcących wiązać swoją przyszłość z branża IT, a w szczególności dla osób zajmujących się sieciami komputerowymi.

Internet Wszechrzeczy IoE

Internet Wszechrzeczy to sieć łącząca ludzi, procesy, dane i przedmioty, generująca pewną nową wartość. Kolejne etapów rozwoju technologicznego, w tym Internet Przedmiotów (Internet of Things), mobilna rewolucja, cloud computing i rosnące znaczenie Big Data, uzupełniając się, pozwalają na korzystanie z możliwości jakie daje Internet Wszechrzeczy (IoE).

IT essentials

IT Essentials obejmuje podstawowe zagadnienia związane z budową komputerów osobistych i stanowi wprowadzenie do bardziej zaawansowanych zagadnień IT. Jest przeznaczony dla osób początkujących zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji informatycznych. Pozwala on na zdobycie praktycznych umiejętności informatycznych umożliwiających zdobycie pracy na stanowiskach pomocniczych np. asystent help desku. Dodatkowo program zawiera materiały dydaktyczne: zestaw komputerowych lekcji multimedialnych dostarczany przez Cisco Systems, Inc. jako część Programu Cisco Networking Academy w Akademiach CiscoPortal Cisco Networking Academy Management System (CNAMS) – portal e-learningowy przygotowany przez Cisco Systems, Inc. przygotowany do wsparcia nauczania w ramach programu Cisco Networking Academy. Kurs IT Essentials to podstawowy kurs w ofercie programu Cisco Networking Academy. Dostępny jest w języku polskim oraz angielskim. Kursy w programie integrują tradycyjne i nowoczesne metody nauczania takie jak zajęcia z instruktorem, multimedia, zajęcia w pracowni komputerowej, e-learning oraz symulatory. Więcej informacji dostępne na Netacad.

O akademii

Program Akademii Sieci Komputerowych Cisco (Cisco Networking Academy Program – CNAP) to cykl szkoleń organizowanych pod patronatem oraz ścisłą współpracą z firmą Cisco Systems, wiodącym producentem urządzeń sieciowych. Jest to najbardziej dopracowany, najbardziej skuteczny oraz osiągający sukcesy program edukacyjny na świecie.Zajęcia prowadzone przez Akademię CISCO umożliwiają poznanie teoretycznej, jak i praktycznej wiedzy – uczestnicy zapoznają się z wiedzą na temat standardów wykorzystywanych w konstrukcji sieci komputerowych, następnie dzięki ćwiczeniom laboratoryjnym mają możliwość nabycia praktycznych umiejętności. Aktywny sposób przekazywania wiedzy prezentowanej na zajęciach stanowi solidną podstawę do przyszłej kariery zawodowej otwierając możliwości znalezienia satysfakcjonującej pracy, co za tym idzie odniesienia sukcesu w nowoczesnym środowisku gospodarki internetowej.

Program kursu CCNA Routing and Switching opracowany przez Cisco Networking Academy® stworzony jest dla studentów, którzy ubiegają się o pracę na niższych stanowiskach specjalistów sieciowych lub chcą zdobyć bardziej zaawansowane kwalifikacje w branży teleinformatycznej (ICT).

CCNA Routing and Switching

Programing essentials in C++

Kurs CPA: Programming Essentials in C++ jest przeznaczony dla osób, które na przykładzie języka C++ chcą nauczyć się podstaw programowania. Szkolenie nie wymaga od kursantów wcześniejszej wiedzy na temat programowania.

Kurs NDG Linux Essentials przeznaczony jest dla wszystkich początkujących i chcących zagłębiać tajniki wykorzystania systemów Linux. Kurs jest przydatny dla wszystkich chcących wiązać swoją przyszłość z branża IT, a w szczególności dla osób zajmujących się sieciami komputerowymi.

NDG Linux Essential

Internet Wszechrzeczy IoE

Internet Wszechrzeczy to sieć łącząca ludzi, procesy, dane i przedmioty, generująca pewną nową wartość. Kolejne etapów rozwoju technologicznego, w tym Internet Przedmiotów (Internet of Things), mobilna rewolucja, cloud computing i rosnące znaczenie Big Data, uzupełniając się, pozwalają na korzystanie z możliwości jakie daje Internet Wszechrzeczy (IoE).

IT Essentials obejmuje podstawowe zagadnienia związane z budową komputerów osobistych i stanowi wprowadzenie do bardziej zaawansowanych zagadnień IT. Jest przeznaczony dla osób początkujących zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji informatycznych. Pozwala on na zdobycie praktycznych umiejętności informatycznych umożliwiających zdobycie pracy na stanowiskach pomocniczych np. asystent help desku. Dodatkowo program zawiera materiały dydaktyczne: zestaw komputerowych lekcji multimedialnych dostarczany przez Cisco Systems, Inc. jako część Programu Cisco Networking Academy w Akademiach CiscoPortal Cisco Networking Academy Management System (CNAMS) – portal e-learningowy przygotowany przez Cisco Systems, Inc. przygotowany do wsparcia nauczania w ramach programu Cisco Networking Academy. Kurs IT Essentials to podstawowy kurs w ofercie programu Cisco Networking Academy. Dostępny jest w języku polskim oraz angielskim. Kursy w programie integrują tradycyjne i nowoczesne metody nauczania takie jak zajęcia z instruktorem, multimedia, zajęcia w pracowni komputerowej, e-learning oraz symulatory. Więcej informacji dostępne na Netacad.

IT essentials

Patronat:

Pod patronatem ASC Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Kontakt do szkoły:

Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego
ul. Św. Trójcy 37, 85-224 Bydgoszcz
tel: (052)-379-12-61
e-mail: zsm01@edu.bydgoszcz.pl

Zgłoszenia do:

Opiekunowie akademii:
Adam Nawrotek
Piotr Sadza
email: adamnauczyciel@wp.pl

Scroll to Top
Skip to content