sql-logo plan zajęćzespołu szkół mechanicznych nr 1

Plan lekcji oddziału - 1msw
1msw
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:05- 7:50 j.niemiecki-2/7,5/7,1/7,7/7,6/7 #570 S_11
j.niemiecki-2/7,5/7,1/7,7/7,6/7 #570 S_11
j.niemiecki-2/7,5/7,1/7,7/7,6/7 #570 S_11
j.niemiecki-2/7,5/7,1/7,7/7,6/7 #570 S_11
j.niemiecki-2/7,5/7,1/7,7/7,6/7 #570 S_11
fizyka PS S_18 religia-rel MP S_1 potweia-3/7 #104 S_21
ousrkił-6/7 #7 S_10
zaj.wych ML S_6
2 8:00- 8:45 j.niemiecki-2/7,5/7,1/7,7/7,6/7 #570 S_11
j.niemiecki-2/7,5/7,1/7,7/7,6/7 #570 S_11
j.niemiecki-2/7,5/7,1/7,7/7,6/7 #570 S_11
j.niemiecki-2/7,5/7,1/7,7/7,6/7 #570 S_11
j.niemiecki-2/7,5/7,1/7,7/7,6/7 #570 S_11
peup-1/7 #581 S_3
mepizm-2/7 #582 S_21
porim-5/7 #139 S_W7
ptk-6/7 #995 S_W4
proo-7/7 #963 S_19
j.polsk SG S_12 potweiaa-3/7 #106 S_25 infor MV S_27
3 8:55- 9:40 mat ML S_6 adsso-1/7 #603 k34k
pmepizpih-2/7 #585 S_W1
pomemuin-5/7 #149 S_W6
oiprpnsopr-6/7 #994 S_W2
psi-7/7 #961 k33k
adsso-1/7 #603 k14k
meipeie-2/7 #586 k22
potweia-3/7 #104 S_22
ptk-6/7 #995 S_W1
prpai-7/7 #968 S_20
potweiaa-3/7 #106 S_25 bihp PW S_32
4 9:50-10:35 j.polsk SG S_17 psk-1/7 #588 S_3
mepizpih-2/7 #584 S_W5
wotweia-3/7 #110 S_29
pemuin-5/7 #151 S_W4
oiprpnsopr-6/7 #994 S_W1
piabd-7/7 #958 S_4
ppsk-1/7 #601 k33k
ruism-2/7 #587 k22
pootweia-3/7 #112 S_P1
rt-5/7 #128 S_22
ppoiprpnsopr-6/7 #993 S_W7
piabd-7/7 #958 S_4
potweia-3/7 #104 S_21 wf LM L1
5 10:45-11:30 wf LM kWF pi-1/7 #967 k33k
ouism-2/7 #569 S_W5
pootweia-3/7 #112 S_P1
ppemuin-5/7 #153 S_6
ooił-6/7 #243 k22
pi-7/7 #966 S_8
ppsk-1/7 #601 k33k
pm-2/7 #574 S_22
sla-3/7 #114 S_5
oremuin-5/7 #143 S_8
ppoiprpnsopr-6/7 #993 S_W7
prpbd-7/7 #965 S_4
wf LM L2 zaj_sportowe-1/2 DB Lotto
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
6 11:40-12:25 zaj_sportowe-1/2 DB Lotto
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
e_dla_bezp oa S_18 zaj_sportowe-1/2 DB Lotto
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
mat ML S_16 zaj_sportowe-1/2 DB Lotto
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
7 12:45-13:30 zaj_sportowe-1/2 DB Lotto
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
j.angielski KI k10 zaj_sportowe-1/2 DB Lotto
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
hist WM S_25  
8 13:40-14:25 zaj_sportowe-1/2 DB Lotto
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
  zaj_sportowe-1/2 DB Lotto
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
biol SM S_26 r_matematyka ML S_6
9 14:35-15:20   zaj_sportowe-1/2 DB Lotto
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
  chem SM S_26 hist WM S_25
10 15:30-16:15 biol SM S_26 zaj_sportowe-1/2 DB Lotto
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
j.polsk SG S_6   plastyka K_ k20
11 16:25-17:10 puism-2/7 #589 S_18
wotweia-3/7 #110 S_21
pporim-5/7 #164 S_W4
pirppit-6/7 #990 S_W5
ppsi-7/7 #964 k33k
zaj_sportowe-1/2 DB Lotto
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
utk-1/7 #573 k33k
pm-2/7 #574 S_21
potweiaa-3/7 #106 S_18
omemuin-5/7 #147 S_6
paii-7/7 #969 S_19
zaj_sportowe-1/2 DB Lotto
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
j.angielski KI k10
12 17:20-18:05 j.rosyjski-3/7 #94 S_32
omemuin-5/7 #147 S_W2
  eup-1/7 #578 k33k
pmepizm-2/7 #583 S_W1
pporim-5/7 #164 S_10
paii-7/7 #969 S_19
zaj_sportowe-1/2 DB Lotto
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
pi-1/7 #967 k33k
opmpkiubk-6/7 #991 S_W5
pi-7/7 #966 S_8
13 18:15-19:00 j.rosyjski-3/7 #94 S_32   religia-rel MP S_1    
Drukuj plan
wygenerowano 25.04.2021
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum