sql-logo plan zajęćzespołu szkół mechanicznych nr 1

Plan lekcji oddziału - 3ms
3ms
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:05- 7:50 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto4
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
miklsk-1/4 #533 S_3
r_fizyka-3/4,2/4,4/4 #528 S_18
r_fizyka-3/4,2/4,4/4 #528 S_18
r_fizyka-3/4,2/4,4/4 #528 S_18
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
2 8:00- 8:45 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto4
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto3
miklsk-1/4 #533 S_3
r_fizyka-3/4,2/4,4/4 #528 S_18
r_fizyka-3/4,2/4,4/4 #528 S_18
r_fizyka-3/4,2/4,4/4 #528 S_18
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 TS S_25
3 8:55- 9:40   zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto4
religia-rel DP S_7 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 TS S_20
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 TS S_2
4 9:50-10:35 zaj.wych Ja S_12   pp-2/4 #889 S_21 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto4
 
5 10:45-11:30 tsiai-1/4 #535 S_16
twikm-3/4 #542 S_21
dgk KZ S_29 opp-2/4 #806 S_21 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 TS Lotto4
religia-rel DP S_7
6 11:40-12:25 wf EO Torbyd dgk KZ S_29 sbd-1/4 DV S_7a
pp-2/4 #889 S_21
pih-3/4 #540 O1
osp-4/4 #550 S_18
  j.polsk MG S_13
7 12:45-13:30 wf EO kWF j.angielski Sk S_30 r_informat.-1/4 #529 k23
pp-2/4 #889 S_21
upih-3/4 #543 O1
twikmaw-4/4 #549 S_W6
mat KJ S_11 jaz Sk S_30
8 13:40-14:25 j.angielski Sk S_30 j.polsk MG S_13 sbd-1/4 DV S_7a
tos-2/4 WT S_W6
tikm-3/4 #524 S_22
eiewa-4/4 #546 S_17
j.angielski Sk S_30 r_matematyka KJ S_11
9 14:35-15:20 wf EO L2 wiai-1/4 #855 S_19
ptwa-2/4 ZC S_W4
eiem-3/4 #539 S_17
ueiasp-4/4 #563 S_21
r_informat.-1/4 #529 k23
tw-2/4 #168 S_W4
uism-3/4 #560 S_5
biespa-4/4 #859 S_P1
r_matematyka KJ S_11 j.polsk MG S_15
10 15:30-16:15 u_hist.i sp. EC S_24 wiai-1/4 #855 S_19
ptwa-2/4 ZC S_W4
mpipwm-3/4 ŁD O1
ueiasp-4/4 #563 S_22
aso-1/4 #532 k14k
pioosn-2/4 #537 O1
peie-3/4 #541 S_18
osp-4/4 #811 S_W1
j.rosyjski-3/4,3/4,3/4,3/4 #70 S_23
j.rosyjski-3/4,3/4,3/4,3/4 #70 S_23
j.rosyjski-3/4,3/4,3/4,3/4 #70 S_23
j.rosyjski-3/4,3/4,3/4,3/4 #70 S_23
mat KJ S_11
11 16:25-17:10 mat KJ S_11 tsiai-1/4 #535 S_16
pza-2/4 #167 S_19
mpipwm-3/4 ŁD O3
ueiasp-4/4 #563 S_21
prbd-1/4 #534 S_4
pioosn-2/4 #537 O1
ouism-3/4 #544 O3
osp-4/4 #811 S_6
biespa-4/4 #859 S_P1 j.niemiecki-3/3,3/3,3/3 #562 S_31
j.niemiecki-3/3,3/3,3/3 #562 S_31
j.niemiecki-3/3,3/3,3/3 #562 S_31
12 17:20-18:05 prbd-1/4 #534 S_4   aso-1/4 #532 k14k
pza-2/4 #167 S_W4
osp-4/4 #811 S_W2
biespa-4/4 #859 S_P1  
Drukuj plan
wygenerowano 15.01.2021
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum