sql-logo plan zajęćzespołu szkół mechanicznych nr 1

Plan lekcji oddziału - 2msw 2wioślarstwo
2msw 2wioślarstwo
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:05- 7:50     religia #301 S_17 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto4
pkuism-1/3 #74 O1
pnikemuin-2/3 #111 S_W7
prutk-3/3 #48 S_8
2 8:00- 8:45 prlsk-3/3 SA S_5   religia-rel PP S_17 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto4
pm-1/3 #30 S_W5
nikemuin-2/3 #109 S_W7
eus-3/3 #891 S_3
3 8:55- 9:40 biol BK S_12 biol BK S_12 przedsięb. K_ k20 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
meipeie-1/3 #67 O2
omemuin-2/3 #101 S_W7
pai-3/3 #36 k34k
4 9:50-10:35 j.polsk SG S_29 j.polsk SG S_17 j.angielski AI S_27 infor PR k33k kuism-1/3 #72 S_W5
pomemuin-2/3 #103 S_W7
pai-3/3 #36 k33k
5 10:45-11:30 r_matematyka MV S_27 mat MV S_27 j.polsk SG S_17 fizyka S_18 pruism-1/3 #71 O3
pemuin-2/3 #104 S_W7
prlsk-3/3 SA S_5
6 11:40-12:25 oosn AL S_W7 hist DF S_W5 pouism-1/3 #889 O3
poremuin-2/3 #100 S_W7
prlsk-3/3 DK k14k
j.angielski AI S_32 pruism-1/3 #71 O3
pemuin-2/3 #104 S_W6
mielsk-3/3 EP S_7a
7 12:45-13:30 wf EO L3 ppsium-1/3 #87 O2
ppp-2/3 #114 S_18
prsso-3/3 SA S_5
pmeipeie-1/3 #69 S_W1
oremuin-2/3 #98 S_W4
utk-3/3 #229 S_8
pmepizpih-1/3 #892 O3
prppp-2/3 #117 S_13
prsso-3/3 SA S_5
pmepizm-1/3 #62 W3
ppemuin-2/3 #107 S_W7
mielsk-3/3 EP S_7a
8 13:40-14:25 mat MV S_27 j.niemiecki-3/3,1/3,2/3 #306 S_1
j.niemiecki-3/3,1/3,2/3 #306 S_1
j.niemiecki-3/3,1/3,2/3 #306 S_1
puism-1/3 #84 O1
oremuin-2/3 #98 S_W6
hist DF k31 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
9 14:35-15:20 dtuism-1/3 #81 S_W1
npoimcmiu-2/3 #121 S_W7
ppsk-3/3 #46 S_20
j.niemiecki-3/3,1/3,2/3 #305 S_11
j.niemiecki-3/3,1/3,2/3 #305 S_11
j.niemiecki-3/3,1/3,2/3 #305 S_11
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto4
wf EO Lotto5 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto4
10 15:30-16:15 zaj.wych EO S_6 chem V2 S_9 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto4
wf EO Lotto5 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto4
11 16:25-17:10          
12 17:20-18:05 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
     
13 18:15-19:00 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
     
14 19:10-19:55 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
       
Drukuj plan
wygenerowano 20.11.2022
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum