sql-logo plan zajęćzespołu szkół mechanicznych nr 1

Plan lekcji oddziału - 2msw
2msw
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:05- 7:50   religia-rel MP S_2 j.niemiecki-3/3,2/3,1/3 #366 S_30
j.niemiecki-3/3,2/3,1/3 #366 S_30
j.niemiecki-3/3,2/3,1/3 #366 S_30
  wf bg S_6
2 8:00- 8:45   religia-rel MP S_2 j.niemiecki-3/3,2/3,1/3 #366 S_30
j.niemiecki-3/3,2/3,1/3 #366 S_30
j.niemiecki-3/3,2/3,1/3 #366 S_30
  infor EP S_7a
3 8:55- 9:40 zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
wf bg L2 zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
utk-1/4 #369 k23
oremuin-2/4 #58 S_W4
pootweia-4/4 #985 S_W1
przedsięb. K_ k20
4 9:50-10:35 zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
infor EP S_7a zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
biol BK S_12 fizyka k32
5 10:45-11:30 zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
wf bg kWF zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
oosn DL O1 j.polsk TJ k31
6 11:40-12:25 zaj.wych bg L2 zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
  j.angielski KI k10 j.polsk TJ k31
7 12:45-13:30 mat KD S_9 zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
prsso-1/4 #379 S_20
poremuin-2/4 #400 S_W2
pmepizm-3/4 #382 S_18
potweia-4/4 #987 S_17
j.angielski KI S_10  
8 13:40-14:25 r_matematyka KD S_9 zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
pai-1/4 #375 S_15
pemuin-2/4 #402 S_W2
pruism-3/4 #385 O1
pootweia-4/4 #985 S_W1
prutk-1/4 #377 k33k
pemuin-2/4 #402 S_W2
pruism-3/4 #385 S_1
psl-4/4 #983 S_P1
 
9 14:35-15:20 biol BK S_12 mat KD S_11 pai-1/4 #375 S_15
npoimcmiu-2/4 #121 S_13
pmepizpih-3/4 #383 S_W5
potweia-4/4 #987 S_17
eus-1/4 #378 S_4
ppemuin-2/4 #403 S_W2
pouism-3/4 #388 S_W4
potweiaa-4/4 #986 S_W1
 
10 15:30-16:15 hist AP S_23 j.polsk TJ k31 prlsk-1/4 #381 S_20
pomemuin-2/4 #615 S_W6
pkuism-3/4 #387 S_W7
psl-4/4 #983 S_P1
mielsk-1/4 #380 S_6
nikemuin-2/4 #410 S_W2
pmeipeie-3/4 #390 S_18
pootweia-4/4 #985 S_W1
 
11 16:25-17:10 chem SM S_26 prlsk-1/4 #381 S_3
pnikemuin-2/4 #409 S_W4
ppsium-3/4 #393 O1
wotweia-4/4 #397 S_W1
prsso-1/4 #379 S_20
omemuin-2/4 #67 S_W4
dtuism-3/4 #389 S_W7
potweiaa-4/4 #986 S_W1
hist AP S_23  
12 17:20-18:05 ppsk-1/4 #376 S_8
ppp-2/4 #407 S_25
kuism-3/4 #386 S_W1
prlsk-1/4 #381 S_3
oremuin-2/4 #58 S_W4
wotweia-4/4 #397 S_W1
mielsk-1/4 #380 S_10
meipeie-3/4 #384 S_17
potweiaa-4/4 #986 S_W1
   
13 18:15-19:00 pm-3/4 #21 S_17 jaz-4/4 #370 S_29      
14 19:10-19:55 puism-3/4 #391 O3   j.rosyjski-j2 #367 S_32    
15 20:05-20:50     j.rosyjski-j2 #367 S_32    
Drukuj plan
wygenerowano 18.10.2020
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum