Samorząd uczniowski
ZSM1

0
Członków
0
Zrealizowanych projektów

Kim jesteśmy?

O nas

Polepszanie umiejętności współpracy, sprawnej komunikacji i organizacji własnej pracy, poznawanie nowych rzeczy, nowe doświadczenia i wyzwania, możliwość poznania samego siebie od innej strony, poznanie innych kreatywnych ludzi.

To jest właśnie samorząd uczniowski – to my zapewniamy pomysły na działania, które polepszają nasze życie w szkole.

Co robimy?

Samorząd zajmuje się organizacją imprez szkolnych takich jak dzień nauczyciela, dzień chłopaka lub walentynki. Oprócz organizacją imprez zajmujemy się także poprawianiem samopoczucia ucznia w szkole i dodawaniem udogodnień. Planujemy w tym roku wprowadzić wypożyczanie ładowarek do telefonu w sekretariacie, ułatwić przekazywanie informacji o konkursach i ważnych wydarzeniach szkolnych.

Projekty

Poznaj nasze projekty!

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet obchodzony jest corocznie 8 marca od 1910 roku. Święto to zostało ustanowione przez Socjalistyczną Partię Ameryki po zamieszkach i strajkach w Nowym Yorku.

Czytaj więcej »

Konkurs na projekt skarpetek

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs organizowany przez firmę Divin. Polega on na zaprojektowaniu skarpetek, które będą reprezentować naszą szkołę na arenie międzyszkolnej.Jak ma wyglądać projekt? Wszystko

Czytaj więcej »

Gwiazdorski Dzień Nauczyciela

Samorząd szkolny zorganizował 14 października 2019 r. Gwiazdorską Galę wręczenia Oskarów w 9 kategoriach. Oskar „Złota Katarynka” trafił do pani Romy Gorczycy, nauczyciela który świetnie

Czytaj więcej »

Zespół

Poznaj nas!

Wdrożone przez Aleksander Szołowicz i Stanisław Fijołek