sql-logo plan zajęćzespołu szkół mechanicznych nr 1

Plan lekcji oddziału - 1msp
1msp
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
1 7:05- 7:50 zaj_sport_p WI POLONIA ppsk-1/6 KR S_8
sl-5/6 #912 S_P1
zaj_sport_p WI POLONIA eup-1/6 Br S_7
omemuin-2/6 #951 S_W7
wotweia-4/6 #113 O1
zaj_sport_p WI POLONIA  
2 8:00- 8:45 zaj_sport_p WI POLONIA adsso-1/6 #920 k35
potp-5/6 #916 S_10
zaj_sport_p WI POLONIA pi-1/6 Br S_7
omemuin-2/6 #951 S_W7
mepizpih-3/6 #925 O1
potweia-4/6 #842 S_17
ppotpis-5/6 #917 S_5
zaj_sport_p WI POLONIA  
3 8:55- 9:40 zaj_sport_p WI POLONIA adsso-1/6 #920 k35
potp-5/6 #916 S_12
opmpkiubk-6/6 #960 S_W5
zaj_sport_p WI POLONIA psk-1/6 Si k23
ppemuin-2/6 #118 S_11
ouism-3/6 #335 S_W7
potweiaa-4/6 #999 S_W1
ppotpis-5/6 #917 S_5
zaj_sport_p WI POLONIA  
4 9:50-10:35   mat EH k22   biol BK S_12    
5 10:45-11:30 j.angielski LP S_31 j.angielski LP S_26 infor BM S_16 fizyka k32 r_matematyka EH k30  
6 11:50-12:35 e_dla_bezp BK S_12 pi-1/6 KY S_4
pomemuin-2/6 #954 S_W7
pm-3/6 #948 S_22
pootweia-4/6 #963 S_W1
ppotpis-5/6 #917 S_10
ptk-6/6 #678 S_W5
hist WM S_25 mat EH k22 zaj.wych BK S_12  
7 12:45-13:30 j.polsk AB S_22 chem NA k25 plastyka K_ k20 hist WM S_25 j.polsk AB S_22  
8 13:40-14:25 wf L1   wf kWF   biol BK S_12  
9 14:35-15:20 j.niemiecki-j2n,j6n,j1n,j3n #846 k33
j.niemiecki-j2n,j6n,j1n,j3n #846 k33
j.niemiecki-j2n,j6n,j1n,j3n #846 k33
j.rosyjski-j5r,j4r #841 S_23
j.rosyjski-j5r,j4r #841 S_23
j.niemiecki-j2n,j6n,j1n,j3n #846 k33
zaj_sport_p WI POLONIA j.polsk AB S_22 zaj_sport_p WI POLONIA peup-1/6 KY S_4
pporim-2/6 #119 S_W4
pm-3/6 #948 S_17
sla-4/6 #918 S_5
wotpis-5/6 #965 S_P1
ousrkił-6/6 #961 S_W1
 
10 15:30-16:15 j.niemiecki-j2n,j6n,j1n,j3n #846 k33
j.niemiecki-j2n,j6n,j1n,j3n #846 k33
j.niemiecki-j2n,j6n,j1n,j3n #846 k33
j.rosyjski-j5r,j4r #841 S_23
j.rosyjski-j5r,j4r #841 S_23
j.niemiecki-j2n,j6n,j1n,j3n #846 k33
zaj_sport_p WI POLONIA bihp PW S_32 zaj_sport_p WI POLONIA ppsk-1/6 KR S_8
oremuin-2/6 #116 S_W4
pmepizpih-3/6 #926 S_W5
potweiaa-4/6 #843 S_W1
wotpis-5/6 #965 S_P1
pirppit-6/6 #959 S_5
 
11 16:25-17:10 porim-2/6 #987 S_W5
ruism-3/6 #333 O1
potweia-4/6 #990 S_5
potpis-5/6 #966 S_P1
oiprpnsopr-6/6 #953 S_W6
wf POLONIA utk-1/6 PS S_17
pemuin-2/6 #949 S_5
mepizm-3/6 #334 O1
ppoiprpnsopr-6/6 #952 S_W7
religia-rel MP S_9 rt-2/6 #845 S_21
ruism-3/6 #333 O1
pootweia-4/6 #963 S_W1
ptk-6/6 #678 S_W5
 
12 17:20-18:05 potweiaa-4/6 #998 S_W4
potpis-5/6 #966 S_W2
oiprpnsopr-6/6 #953 S_W7
  meipeie-3/6 #914 S_17
ppoiprpnsopr-6/6 #952 S_W7
religia-rel MP S_9 pporim-2/6 #119 S_W4
pmepizm-3/6 #927 S_5
wotweia-4/6 #113 O1
 
13 18:15-19:00     ooił-6/6 #679 S_W7      
Drukuj plan
wygenerowano 2019-11-22
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum