sql-logo plan zajęćzespołu szkół mechanicznych nr 1

Plan lekcji oddziału - 2ms
2ms
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
1 7:05- 7:50 j.angielski Sk S_30 religia-rel DP S_7 r_informat.-1/4 #503 S_15
tos-2/4 #818 S_W5
peie-3/4 #842 S_W1
zaj_sportowe TC Lotto2 religia-rel DP S_7  
2 8:00- 8:45 j.angielski Sk S_30 tw-2/4 AL S_W7
tikm-3/4 #866 O1
peie-3/4 #842 S_W1 zaj_sportowe TC Lotto2 aso-1/4 #478 S_20
psirm-2/4 #817 O1
twikm-3/4 #942 S_21
 
3 8:55- 9:40   tw-2/4 AL S_W7
eiem-3/4 #622 S_17
zaj_sportowe TC Lotto2 zaj_sportowe TC Lotto2 r_fizyka-3/4,2/4,4/4 #814 k32
r_fizyka-3/4,2/4,4/4 #814 k32
r_fizyka-3/4,2/4,4/4 #814 k32
 
4 9:50-10:35 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
peie-3/4 #842 S_W1 zaj_sportowe TC Lotto2   utk-1/4 Br k33
r_fizyka-3/4,2/4,4/4 #814 k32
r_fizyka-3/4,2/4,4/4 #814 k32
r_fizyka-3/4,2/4,4/4 #814 k32
 
5 10:45-11:30 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
  lsk-1/4 EP S_7b
tw-2/4 ZC S_W6
eiem-3/4 #622 S_17
twikmaw-4/4 #995 S_W4
pza-1/4 Br k33
tos-2/4 #818 S_W5
peieaw-4/4 #825 S_5
 
6 11:50-12:35 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
lsk-1/4 EP S_7b
tw-2/4 ZC S_W6
twikmaw-4/4 #995 S_W4
lsk-1/4 EP S_7b
pioosn-2/4 #991 S_W6
peie-3/4 #833 S_17
biespa-4/4 #828 S_P1
aso-1/4 #478 S_20
pioosn-2/4 #991 S_W6
peieaw-4/4 #825 S_5
 
7 12:45-13:30 so-1/4 #499 k23
tos-2/4 #818 S_W5
ueiasp-4/4 #812 S_W1
zaj_sportowe TC Lotto2 pza-1/4 Si k34i
tw-2/4 ZC S_W5
peie-3/4 #842 S_W1
twikmaw-4/4 #829 S_21
wiai-1/4 AJ S_15
pkma-2/4 #816 O1
twikm-3/4 #942 S_21
peieaw-4/4 #567 S_5
mat KJ S_11  
8 13:40-14:25 tsiai-1/4 AJ S_15
pioosn-2/4 #991 O1
mpipwm-3/4 #345 O3
eiewa-4/4 #826 S_17
pza-1/4 Si k23
tw-2/4 AL S_W7
uism-3/4 #836 S_5
biespa-4/4 #828 S_P1
pza-1/4 Si k34i
psirm-2/4 #817 O1
ouism-3/4 #992 O3
twikmaw-4/4 #995 S_W4
j.niemiecki-j1n,j1n,j3n #806 S_31
j.niemiecki-j1n,j1n,j3n #806 S_31
j.niemiecki-j1n,j1n,j3n #806 S_31
j.rosyjski-j4r,j5r,j6r,j7r #809 S_23
j.rosyjski-j4r,j5r,j6r,j7r #809 S_23
j.rosyjski-j4r,j5r,j6r,j7r #809 S_23
j.rosyjski-j4r,j5r,j6r,j7r #809 S_23
zaj_sportowe TC Lotto2  
9 14:35-15:20 eutk-1/4 #605 k33
pkma-2/4 #816 O1
ptikm-4/4 #827 S_W2
ksiopz oa S_29 j.polsk MG S_13 r_matematyka KJ S_11 zaj_sportowe TC Lotto2  
10 15:30-16:15 pza-1/4 Br k33
ptwa-2/4 #444 S_25
twikm-3/4 #942 S_10
osp-4/4 #932 S_W1
j.polsk MG S_13 miklsk-1/4 V_ S_3
tikm-3/4 #866 O1
osp-4/4 #932 S_W1
j.polsk MG S_13 wf EO Lotto  
11 16:25-17:10 r_informat.-1/4 #503 S_15
ptwa-2/4 #444 S_25
ptikm-4/4 #827 S_W7
zaj.wych Ja S_20 miklsk-1/4 V_ S_3
osp-4/4 #932 S_W1
mat KJ S_11 wf EO Lotto  
12 17:20-18:05 aso-1/4 #478 S_20
upih-3/4 #434 O1
ptikm-4/4 #827 S_P1
przedsięb. K_ k20     wf EO Lotto  
13 18:15-19:00 pih-3/4 #448 O1
osp-4/4 #932 S_W1
         
14 19:10-19:55 eiem-3/4 #622 S_17          
Drukuj plan
wygenerowano 17.05.2020
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum