Godlo Polski
Strona główna   E-dziennik   Plan lekcji   ZASTĘPSTWA   Nabór 2017   Plan praktyk   Organizacja roku szkolnego   Hymn szkoły 28/06/2017
Technikum Mechaniczne nr 1
Historia szkoły
Dyrekcja szkoły
Rada Rodziców
Stowarzyszenie ZSM nr 1
Kontakt z pedagogiem
Kontakt ze szkołą
Doradca zawodowy
Oferty pracy dla absolwentów

Podręczniki szkolne
Dokumenty szkoły
Publikacje nauczycieli
Dokumenty do pobrania
Ewaluacja zewnętrzna
Dyżury nauczycieli
Konsultacje przedmiotowe
PZO

Projekty UE (EFS)
COMENIUS
COMENIUS 2
eTwinning
Erasmus+ 2016
Sukcesy uczniów
Osiągnięcia uczniów w konkursach

Egzamin maturalny info
Egzamin zawodowy info
CAD/CAM

Samorząd szkolny
Koła zainteresowań
Gazetka szkolna
Centrum e-szkoleń
Galerie zdjęć
Biblioteka szkoły
Kalendarz imprez
Konkursy
Orkiestra szkolna
Jubileusz 105-lecie ZSM nr 1

Porozumienie Szkół Lotniczych
Porozumienie z UTP
Serwis komputerowy
Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Bydgoszczy

Biuletyn Informacji Publicznej

Koła zainteresowań

KOŁA ZAINTERESOWAŃ W NASZEJ SZKOLE

Plan spotkań kół zainteresowań


Koło dekoratorsko - plastyczne (M. Kwiatkowska, D. Płachta)

Koło fizyczne (P. Sankowski, S. Kaźmierczak)

Koło geograficzne ( E. Drobińska, B. Makowska)

Koło informatyczne (A. Jasińska, K. Szot)

Koło filmowe (A. Jasińska) NOWOŚĆ
Koło miłośników książki (M. Kwiatkowska)

Koło matematyczne (M. Lubińska, K. Zarzyka, J. Rutkowska)

Gazetka „Nowiny szkolne” (E. Ankiewicz-Jasińska, A. Jasińska, Anna Błasik)

Międzyszkolne Koło Turystyki Kajakowej (M. Lubiszewski)

Szkolny Klub Krajoznawczo - Turystyczny  (Cz. Maniewski) 

Szkolny Klub Europejski (M. Jankiewicz-Gruszka, M. Wojtynowska)

Orkiestra szkolna (R. Biskupski)

Klub honorowego krwiodactwa (A. Nawrotek, M. Kwiatkowska, D. Płachta)

Koło recytatorsko - teatralne (M.Gutkiewicz, H. Pańczyk, H. Kruger)

Koło szachowe (D. Płachta, B. Żmijewski)

Koło tańca towarzyskiego (D. Płachta)

Koło filozoficzne (M. Rostowska)

SEKCJE SPORTOWE

Piłka siatkowa dziewcząt (R. Ryczak)
Piłka siatkowa chłopców (M. Lubiszewski)
Piłka ręczna dziewcząt (M. Biegańska)
Piłka nożna chłopców (M. Lubiszewski, D Bryłka)
Piłka koszykowa chłopców (M. Florek)
Piłka siatkowa chłopców (M. Florek)



 
 
 Images: kolkoinf1.jpg Konkurs Microsoft (C) Flight Simulator X 
- konkursy w ramach kółka informatycznego 
 Images: kolkof1.jpg Zajęcia kółka fizycznego - prezentacja na temat: "Lasery" 

 

REKRUTACJA
2017

MATURA
harmonogramy

EGZAMINY ZAWODOWE
harmonogramy

EGZAMINY poprawkowe
harmonogramy

Projekt
Akcja-kwalifikacja

KURSY
KWALIFIKACYJNE

166 Bydgoska Drużyna Harcerska Brda

EFS
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.