WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O WŁADYSŁAWIE RACZKIEWICZU
Dodane przez Magdalena Skrzyniarz dnia Listopad 06 2017 07:28:12

12 października 2017 roku w naszej szkole odbył się szkolne eliminacje Wojewódzkiego Konkursu "Władysław Raczkiewicz (1885 - 1947) i jego czasy", którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu. W konkursie wzięło udział 17 uczniów naszej szkoły, z których Aleksander Kaźmierski z klasy 3bdm oraz Mikołaj Rosiński z klasy 1cm uzyskali najlepsze wyniki i to oni będą reprezentować naszą szkołę 9 listopada 2017 roku podczas finałów konkursu w Toruniu. Gratulujemy Aleksandrowi i Mikołajowi, a wszystkim pozostały uczniom, biorącym udział w szkolnym etapie konkursu, dziękujemy za uczestnictwo.

Szkolni organizatorzy konkursu: Marzena Wojtynowska, Anna Przybylska - Kitab


Rozszerzona zawartość newsa

12 października 2017 roku w naszej szkole odbył się szkolne eliminacje Wojewódzkiego Konkursu "Władysław Raczkiewicz (1885 - 1947) i jego czasy", którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu. W konkursie wzięło udział 17 uczniów naszej szkoły, z których Aleksander Kaźmierski z klasy 3bdm oraz Mikołaj Rosiński z klasy 1cm uzyskali najlepsze wyniki i to oni będą reprezentować naszą szkołę 9 listopada 2017 roku podczas finałów konkursu w Toruniu.

Gratulujemy Aleksandrowi i Mikołajowi, a wszystkim pozostały uczniom, biorącym udział w szkolnym etapie konkursu, dziękujemy za uczestnictwo.

Szkolni organizatorzy konkursu: Marzena Wojtynowska, Anna Przybylska - Kitab