Harmonogram drzwi otwartych
Dodane przez SANKOWSKI dnia Maj 12 2017 08:57:27

Harmonogram

Drzwi Otwarte

13 maja 2017 r. Godz: 10:00 – 13:00


Rozszerzona zawartość newsa

Harmonogram

Drzwi Otwarte

13 maja 2017 r. Godz: 10:00 – 13:00

O godzinie 11:00 w Auli odbędzie się prezentacja kierunków, w których kształci szkoła.

Prezentację poprowadzi Kierownik Praktycznej Nauki Zawodu

Pan Czesław Maniewski.

Lp.

Atrakcje

Sala

Prowadzący

1

Druk 3D i pracownia mechatroniki

O3

Łukasz Dworski, Tomasz Talaśka

2

Siłownia, sporty drużynowe, wioślarstwo i osiągnięcia sportowe

 

KLUB WIOŚLARSKI LOTTO Bydgostia

Sala gimnastyczna

Marek Lubiszewski

Roman Ryczak

Janusz Baryłka

Magdalena Biegańska-Kowalska

3

Obróbka ręczna i mechaniczna

W4 i W6

Zbigniew Czepnik

4

Pracownia płatowca

P1

Wojciech Kokoszczyński

5

Pracownia elektroniki

W1

Bronisław Łangowski, Piotr Nowakowski

6

Księgi pamiątkowe

Świetlica

Joanna Kotwicka

Hanna Kruger

Jolanta Trojanowska-Trofaes

7

Orkiestra szkolna

Aula

Mirosław Piskorski

8

Pracownia mechatroniki

O1

Dariusz Leszczyński

9

Technik transportu kolejowego

W4

Bogumił Żmijewski

10

Prezentacja o języku niemieckim

1

Beata Chaberska

11

Angielski

2

Bożena Moraczewska-Bielak

12

Gra online turniej Lol

4

Agnieszka Hejmann

13

Sala kinowa - "Mechanik" w obiektywie

6

Piotr Waliszewski, Joanna Grymuza

14

Programowanie robotów

7a

Anna Jasińska

15

Informatyka

7b

Ewa Peszyńska

16

Serwis komputerowy

8

Roma Gorczyca i Marlena Brzezińska

17

Matematyka na komputerze

9

Ewa Ziarkowska, Justyna Kubera

18

Matematyka rozszerzona

10

Katarzyna Zarzyka, Magdalena Lubińska

19

Rewalidacja

11a

Magdalena Gil, Ilona Dworska

20

„Salon Literacki pod 13” Inscenizacja fragmentów Zemsty Fredry

13

 

Małgorzata Gutkiewicz

 

21

Nauki przyrodnicze

15

Anna Nowacka, Maria Sobieraj

22

Doświadczenia z fizyki współczesnej

18

Sylwester Kaźmierczak

23

Komputerowe wspomaganie projektowania

19

Krzysztof Szot

24

Doradztwo zawodowe

19

Beata Makowska

25

Gazetka szkolna

22

Anna Błasik

26

Rosyjskie akcenty

23

Anna Przybylska

27

Język polski

24

Andrzej Sroka

28

Wystawa prac uczniów - Starożytność

25

Marzena Wojtynowska

29

Kalambury matematyczne

27

Joanna Rutkowska

30

Język zawodowy techniczny – wystawa, gry językowe

30

Magdalena Skrzyniarz

Beata Gruse

Dorota Dytrych

31

Bezpieczeństwo i higiena pracy

32

Piotr Waliszewski