Godlo Polski
Strona główna   E-dziennik   Plan lekcji   ZASTĘPSTWA   Nabór 2017   Plan praktyk   Organizacja roku szkolnego   Hymn szkoły 23/05/2017
Technikum Mechaniczne nr 1
Historia szkoły
Dyrekcja szkoły
Rada Rodziców
Stowarzyszenie ZSM nr 1
Kontakt z pedagogiem
Kontakt ze szkołą
Doradca zawodowy
Oferty pracy dla absolwentów

Dokumenty szkoły
Publikacje nauczycieli
Dokumenty do pobrania
Ewaluacja zewnętrzna
Dyżury nauczycieli
Konsultacje przedmiotowe

Projekty UE (EFS)
COMENIUS 2
COMENIUS
Erasmus+ 2016
eTwinning
Sukcesy uczniów
Osiągnięcia uczniów w konkursach

Egzamin maturalny info
Egzamin zawodowy info
Podręczniki szkolne
CAD/CAM

Samorząd szkolny
Koła zainteresowań
Gazetka szkolna
Galerie zdjęć
Centrum e-szkoleń
Biblioteka szkoły
Kalendarz imprez
Konkursy
Orkiestra szkolna

Jubileusz 105-lecie ZSM nr 1
Porozumienie Szkół Lotniczych
Porozumienie z UTP
Serwis komputerowy
Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Bydgoszczy

Biuletyn Informacji Publicznej

Kurs specjalistyczny w zakresie eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych do 1kV i powyżej
Wyniki rekrutacji i godziny rozpoczęcia kursu.  Miejsce kursu: Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - sala 18 / W1

UWAGA MATURZYŚCI!!!
Proszę o zwrot książek wypożyczonych z biblioteki do dnia 13.04.2017r.

XVII edycja konkursu "Pokaż nam język"

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVII edycji konkursu "Pokaż nam język" adresowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku jego temat przewodni brzmi: "Społeczeństwo wielokulturowe jako wyzwanie XXI wieku". Językowe zmagania obejmą języki: angielski i niemiecki. Organizatorem konkursu są Wyższe Szkoły Bankowe. Rejestracja uczniów i rozwiązywanie testów internetowych potrwa od 6 do 13 kwietnia br. Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele języka niemieckiego i angielskiego.

Więcej informacji oraz rejestracja na www.pokaznamjezyk.pl.

Beata Chaberska


Uwaga maturzyści

Odbiór haseł do serwisu OKE w celu późniejszego sprawdzenia wyników egzaminu maturalnego w sekretariacie szkoły od czwartku, 6 kwietnia, od godz. 10.00.


KONKURS WIEDZY O BYDGOSZCZY

W związku z przypadającą w tym roku 671. rocznicą nadania przez Kazimierza Wielkiego praw miejskich Bydgoszczy, zapraszamy do wzięcia udziału w  konkursie wiedzy o Bydgoszczy. Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się do pani Marzena Wojtynowskiej (sala nr 25) do dnia 21 kwietnia 2017 roku.  Konkurs odbędzie się 27 kwietnia 2017 roku o godzinie 11.40 – 12.25 w sali nr 25. W teście konkursowym znajdą się zagadnienia dotyczące historii i czasów współczesnych naszego miasta, a także pytania o architekturę oraz życie kulturalne Bydgoszczy.                                    

Organizator konkursu: Marzena Wojtynowska

 


Konkurs „Pięknym słowem o Bydgoszczy”

W ramach obchodów 671. rocznicy nadania Bydgoszczy praw miejskich, Zespół Szkół nr 1 organizuje konkurs "Pięknym słowem o Bydgoszczy", którego uczestnicy mają za zadanie napisać wiersz poświęcony Bydgoszczy i jej mieszkańcom. Każdy z uczestników konkursu może zgłosić jeden utwór literacki (maks. 1 strona A4, czcionka Times New Roman 12). Do wiersza należy dołączyć podstawowe informacje o autorze konkursu i jego pracy:

    •  Imię i nazwisko, telefon i adres e-mail
    •  Imię i nazwisko opiekuna – nauczyciela
    •  Nazwa szkoły wraz z adrese

Termin składania prac upływa 19 kwietnia 2017 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 24 kwietnia br.

                                                                              Marzena Wojtynowska


INTELLIGENZAKTION W BYDGOSZCZY

Intelligenzaktion to niemiecki akt ludobójstwa skierowany przeciwko polskiej elicie, głównie inteligencji na terenie ziem polskich włączonych do III Rzeszy, w trakcie której zaplanowano i metodycznie zrealizowano rozstrzelanie około 50 tysięcy nauczycieliksięży, przedstawicieli ziemiaństwawolnych zawodów, działaczy społecznych i politycznych oraz emerytowanych wojskowych. 31 marca 2017 roku uczniowie klasy 1gm uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Zespół Szkół nr 1, a poświęconych zbrodniom niemieckim na narodzie polskim w czasie II wojny światowej. Młodzież w trakcie spotkania poznawała tragiczne historie Polaków z terenu Bydgoszczy i okolic, zamordowanych przez okupanta niemieckiego. W czasie dwugodzinnych warsztatów, podczas których przedstawiona została prezentacja multimedialna dotycząca "Intelligenzaktion Bromberg" uczniowie pracowali ze źródłami ikonograficznymi i rozwiązywali karty pracy.

                                                                            Marzena Wojtynowska


KONKURS

Centrum Kultury Katolickiej „Wiatrak” zaprasza do udziału w Konkursie Piosenki Wakacyjnej i Turystycznej „LATO CZEKA”. Szczegółowe informacje pod adresem:  http://wiatrak.org.pl/component/k2/53-konkursy/konkurs-piosenki-wakacyjnej-i-turystycznej.html


ZAJĘCIA PODCZAS REKOLEKCJI DLA UCZNIÓW, KTÓRZY NIE BĘDĄ UCZESTNICZYĆ W REKOLEKCJACH

Dla uczniów, którzy zadeklarowali wychowawcom, że nie będą uczestniczyli w tegorocznych Rekolekcjach wielkopostnych, zostały przewidziane zajęcia w godz. 8.00 – 13.15. Szczegółowy harmonogram dla poszczególnych pionów klas został rozesłany uczniom i rodzicom na skrzynki w e-dzienniku.

Dyrekcja ZSM nr 1NAGRODA ZA NAJLEPSZY FILM

Nasz uczeń BARTOSZ MAKOWSKI otrzymał NAGRODĘ ZA NAJLEPSZY FILM pt.: "Pamiątka" w konkursie zorganizowanym przez TVN w ramach akcji społecznej ZAUWAŻENI. Opiekunem konkursu była pani Anna Jasińska.

Bartku, gratuluję :)

Dyrektor


http://www.zauwazeni.tvn.pl/news/view?id=43&title=laureaci-konkursu---ogloszenieEKO- GRA

Serdecznie zapraszam uczniów klas I do udziału w konkursie ekologicznym EKO- GRA. Konkurs polega na przygotowaniu gry edukacyjnej o tematyce ekologicznej, której adresatami będą dzieci ze szkół podstawowych. Forma gry oraz technika pracy jest dowolna. Gra może dotyczyć jednego wybranego aspektu ekologicznego  lub poruszać zagadnienia z wielu aspektów ekologii. Wszelkich informacji udziela koordynator konkursu na terenie szkoły p. Beata Antoszków sala nr 12.  Zapisy do dnia 20 kwietnia 2017 r.

Beata Antoszków


Strona 4 z 186 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

REKRUTACJA
2017

MATURA
harmonogramy

EGZAMINY ZAWODOWE
harmonogramy

Projekt
Akcja-kwalifikacja

KURSY
KWALIFIKACYJNE

166 Bydgoska Drużyna Harcerska Brda

EFS
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.