Godlo Polski
Strona główna   E-dziennik   Plan lekcji   ZASTĘPSTWA   Nabór 2017   Plan praktyk   Organizacja roku szkolnego   Hymn szkoły 23/05/2017
Technikum Mechaniczne nr 1
Historia szkoły
Dyrekcja szkoły
Rada Rodziców
Stowarzyszenie ZSM nr 1
Kontakt z pedagogiem
Kontakt ze szkołą
Doradca zawodowy
Oferty pracy dla absolwentów

Dokumenty szkoły
Publikacje nauczycieli
Dokumenty do pobrania
Ewaluacja zewnętrzna
Dyżury nauczycieli
Konsultacje przedmiotowe

Projekty UE (EFS)
COMENIUS 2
COMENIUS
Erasmus+ 2016
eTwinning
Sukcesy uczniów
Osiągnięcia uczniów w konkursach

Egzamin maturalny info
Egzamin zawodowy info
Podręczniki szkolne
CAD/CAM

Samorząd szkolny
Koła zainteresowań
Gazetka szkolna
Galerie zdjęć
Centrum e-szkoleń
Biblioteka szkoły
Kalendarz imprez
Konkursy
Orkiestra szkolna

Jubileusz 105-lecie ZSM nr 1
Porozumienie Szkół Lotniczych
Porozumienie z UTP
Serwis komputerowy
Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Bydgoszczy

Biuletyn Informacji Publicznej

Lista osób zakwalifikowanych na staże w projekcie Akcja-Kwalifikacja

Lista osób zakwalifikowanych do projektu (lista podstawowa) 

Lp.

Imię i nazwisko

1.        

Michał Piasek

2.        

Iwo Brauze

3.        

Adrian Stelmachowicz

4.        

Adam Dominiak

5.        

Jacek Szymanowski

6.        

Łukasz Grzegrzółka

7.        

Mateusz Szociński

8.        

Mikołaj Gawrych

9.        

Tymoteusz Bugajski

10.     

Tomasz Młynarczyk

11.     

Adam Radzicki

12.     

Piotr Szpojda

13.     

Dawid Kobiński

14.     

Marcin Gozdecki

15.     

Kamil Szwajkowski

16.     

Szymon Wiśniewski

17.     

Kamil Zych

18.     

Dominik Żeliński

19.     

Bartosz Kalinowski

20.     

Wojciech Wołczek

21.     

Marcin Michalak

22.     

Remigusz Łukasz Modzadłowski

23.     

Paweł Tomasz Sikorski

24.     

Janusz Reszko

25.     

Robert Błaszak

26.     

Konrad Dróżdż

27.     

Kamil Koziak

28.     

Mikołaj Lustig

29.     

Rafał Konarski

30.     

Jakub Król


Rezerwa:

Lp.

Imię i nazwisko

1.        

Tomasz Florek

2.        

Dominik Pliszka

3.        

Szymon Kacprzykowski

4.        

Mateusz Luchowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


REKRUTACJA
2017

MATURA
harmonogramy

EGZAMINY ZAWODOWE
harmonogramy

Projekt
Akcja-kwalifikacja

KURSY
KWALIFIKACYJNE

166 Bydgoska Drużyna Harcerska Brda

EFS
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.