Godlo Polski
Strona główna   E-dziennik   Plan lekcji   ZASTĘPSTWA   Nabór 2017   Plan praktyk   Organizacja roku szkolnego   Hymn szkoły 28/06/2017
Technikum Mechaniczne nr 1
Historia szkoły
Dyrekcja szkoły
Rada Rodziców
Stowarzyszenie ZSM nr 1
Kontakt z pedagogiem
Kontakt ze szkołą
Doradca zawodowy
Oferty pracy dla absolwentów

Podręczniki szkolne
Dokumenty szkoły
Publikacje nauczycieli
Dokumenty do pobrania
Ewaluacja zewnętrzna
Dyżury nauczycieli
Konsultacje przedmiotowe
PZO

Projekty UE (EFS)
COMENIUS
COMENIUS 2
eTwinning
Erasmus+ 2016
Sukcesy uczniów
Osiągnięcia uczniów w konkursach

Egzamin maturalny info
Egzamin zawodowy info
CAD/CAM

Samorząd szkolny
Koła zainteresowań
Gazetka szkolna
Centrum e-szkoleń
Galerie zdjęć
Biblioteka szkoły
Kalendarz imprez
Konkursy
Orkiestra szkolna
Jubileusz 105-lecie ZSM nr 1

Porozumienie Szkół Lotniczych
Porozumienie z UTP
Serwis komputerowy
Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Bydgoszczy

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności
SEP odbiór uprawnień
Po odbiór uprawnień SEP zapraszamy na ul. Rumińskiego 6 - Budynek NOTu, pokój 106. 

Poniedziałek, środa, czwartek, piątek 10.00 - 14.00
Wtorek 12.00-16.00
Piątek nieczynne


Finał Turnieju FIFA 2017

W dniu 16.06.2017 w auli szkoły został rozegrany Szkolny Turniej Wirtualnej Piłki Nożnej FIFA 2017. W turnieju wzięło udział 32 graczy z klas 1-3. Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 11 i trwały do godziny 17.30. Rozegranych zostało 55 meczy!!! Zwycięzcą turnieju został Filip Prażuch, który w finale pokonał Szymona Jekela 2:1. Współorganizatorem oraz sponsorem nagród był sklep CEX (Łukasz Wiśniewski – dziękujemy J)

Organizatorzy: Joanna Grymuza, Łukasz Wiśniewski (CEX), Piotr Waliszewski


Wielki sukces naszego ucznia!!!

Mamy przyjemność poinformować, że zdjęcie naszego ucznia – Daniela Kulczyckiego (2bdm) – ukazało się w albumie o Bydgoszczy wydanym przez wydawnictwo Supress!!! Zdjęcie zostało wykonane na konkurs fotograficzny „Obiektyw(na) Bydgoszcz”, który odbył się w naszej szkole w grudniu, a umieszczenie go w albumie było jedną z nagród. Jest to ogromne wyróżnienie dla naszego zdolnego fotografa! Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Organizatorzy konkursu: Joanna Grymuza i Piotr Waliszewski


Nasi uczniowie na festynie

W czwartek (16.06.2017) odbył się festyn z okazji Dni Okola. Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę: Kamil Sołtan, Arkadiusz Martenka, Paweł Jędryka i Michał Wantoch-Rekowski (klasa 3iam) wraz z profesorem Maniewskim zachęcali młodszych kolegów do zapisania się do naszej szkoły jeżdżąc na rikszach, natomiast Damian Manikowski (klasa 2em) wraz z koleżanką zaczarowali publiczność swoim śpiewem i graniem na gitarze. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły.

Opiekunowie: Joanna Grymuza, Piotr Waliszewski i Czesław Maniewski


Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego 23 czerwca 2017 roku dla klas pierwszych i  klas: 2 ahm, 2 bdm i 2 cm o godz. 10.30

Pozostałe klasy: 2 em, 2 gm oraz 2 stm i wszystkie klasy trzecie maja zakończenie roku o godz. 11.30

Spotykamy się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1.

Giełda używanych podręczników
Zapraszamy wszystkich na giełdę używanych podręczników w środę 21.06.2017 r. w godzinach 9:35-12:25 do świetlicy szkolnej.

Zauważeni
http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/kim-sa-ten-chlopak-ta-dziewczyna,234509.html

Sukces naszych uczniów!!!

Mamy przyjemność poinformować, że Albert Krentz (2bdm) zajął I miejsce w Miejskim Konkursie Fotograficznym „Świat z perspektywy zwierząt” organizowanym przez XV LO, Szkołę Podstawową nr 9 oraz Gimnazjum nr 2 w Bydgoszczy. Eryk Zbrojewski (1bim) i Daniel Kulczycki (2bdm) zdobyli wyróżnienie! Po uroczystej gali finałowejj uczniowie uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez fotografa Michała Kwiatkowskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Opiekunowie: Joanna Grymuza i Piotr Waliszewski


Sztuka wyboru

Trójka naszych uczniów: Gabriela Jaworska (1bim), Damian Grotomirski (2gm) i Adrian Gwizdała (3cm) w dniach 08–11.06.2017 uczestniczyła w warsztatach filmowych organizowanych  przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy w ramach projektu Sztuka Wyboru. Dzięki warsztatom uczestnicy mieli okazję poznać ludzi filmu i czerpać od nich wiedzę podczas zajęć z montażu, storyboardu czy  gramatyki filmu. Spotkali się również z aktorką Dominiką Ostałowską, która poprowadziła dla nich warsztat teatralny. Mamy nadzieję, że wiele się nauczyli i że ta wiedza pozwoli im na nakręcenie jak najlepszego filmu konkursowego.  Trzymamy kciuki!!! Poniżej fotorelacja z warsztatów.

Opiekunowie: Joanna Grymuza i Piotr Waliszewski


Bezpłatne baseny w okresie wakacji
W związku ze zbliżającymi się feriami letnimi UM Bydgoszczy informuje, że w dniach od 26.06.2017r. do 31.08.2017r. uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych funkcjonujących na terenie Miasta Bydgoszczy, będą mogli bezpłatnie korzystac z basenów przyszkolnych, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, w dni robocze od chwili otwarcia do godziny 14.00.

"AIR FAIR 2017"

W dniach 26-27.05.2017r Odbyła się impreza  "AIR FAIR 2017". Na targach tych mieliśmy swoje stoisko i nasze udziwnione rowery . Było nas 14 uczniów z kas 2ahm i 3aim oraz  4 opiekunów. Stoisko nasze odwiedził Wice Minister Obrony Narodowej P. Kownacki któremu wręczyliśmy książkę pięknie  ilustrowaną ze 105 lecia Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1. Stoisko odwiedziło setki absolwentów i rodziców z dziećmi którzy byli zainteresowani kierunkami - profilami w naszej szkole Oto kila migawek w rozwinięciu.

Czesław Maniewski


Strona 1 z 189 1 2 3 4 > >>

REKRUTACJA
2017

MATURA
harmonogramy

EGZAMINY ZAWODOWE
harmonogramy

EGZAMINY poprawkowe
harmonogramy

Projekt
Akcja-kwalifikacja

KURSY
KWALIFIKACYJNE

166 Bydgoska Drużyna Harcerska Brda

EFS
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.